O NÁS

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku...

Sme manželia Katka a Mišo a všetky dekorácie, ktoré tu nájdete sú VYROBENÉ RUČNE nami... Manžel je hlava, ja srdce.

Dekorácie sme začali vyrábať, keď začala korona, doma na kuchynskej linke, pomaly srdiečko za srdiečkom. Začínali sme aj dodnes s najobľúbenejším srdiečkom 14x9x12 cm. Vďaka Facebooku sme vytvárali objednávky a posielali sme ich cez Slovenskú poštu. Vystáli sme si dlhé koronové rady, aby boli naše dekorácie doručené v čo najkratšom čase všetkým zákazníkom.

Postupne nás zákazníci posúvali svojimi objednávkami dopredu, teda vznikali nové druhy náhrobných dekorácií, viac objednávok,

a tak sme začali spolupracovať s prepravnou spoločnosťou DPD, s ktorou spolupracujeme dodnes... 

V začiatkom sme na srdiečka používali drevené nápisy, aktuálne si svietiace nápisy a doplnky vyrábame sami... Každý jeden kus je odlievaný RUČNE. 

Neskôr prišiel čas, kedy naši zákazníci vyhľadávali neobyčajné darčekové dekorácie, a tak sme živicu spojili s kávou. Vznikli originálne kávové dekorácie, ktoré Vás prekvapia svojou vôňou.

Vyrábame aj dekorácie NA MIERU, teda, ak máte nejaký nápad, stačí napísať, my (teda manžel) to zhodnotí, či je to vyrobiteľné a budeme Vás kontaktovať.

Ďakujeme, že ste s nami, že nás posúvate dopredu a veríme, že si na našej stránke nájdete niečo nezvyčajné, čo sa bežne nedá kúpiť.

Tešíme sa na objednávky :)

Pripravujeme ich pre Vás poctivo, od výroby, zdobenia, zalievania, až po dôkladné balenie.

Ostávame s prianím pekného dňa

Katka a Mišo